| 4827 a întrebat:

Imi place de un tip si timpul ala ma place. Oficial nu suntem impreuna, dar nici nu suntem departe. Baiatul asta avea planuri mari cu viata lui, e un tip foarte destept, dar problema e ca in ultima vreme nu s-a mai duc deloc la scoala. Anul asta da BAC-ul si el nu se duce la scoala. As vrea sa vorbesc cu el despre asta, dar ma gandesc sa nu par prea insistesnta si "bagareata" in viata lui. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Rebekka97 a răspuns:

Pai vorbeste cu el. Daca ii spui doar o data nu o sa creada ca esti bagareata(nu ar trebui)ci ca iti pasa.

4 răspunsuri:
| Pufoseniiee a răspuns:

Pai... spune-i in fata asa: Buna, te plac. nu stiu daca ai timp pentru o relatie pentru ca ai BAC-Ul. te plac mult. tu ma place?

| DiiDuu a răspuns:

Sunei ca daca nu incearca acum... va avea de pierdut iar daca nu te baga in seama... asa e el.

| Azµre a răspuns:

Să discuți cu el! E normal să faci asta.

| tlaura a răspuns:

Te va pierde...