| 333Ella888 a întrebat:

imi place foarte mult de un baiat cu 1 an mai mare ca mine...Nu stiu cum sa vad daca ma place sau nu, nu pot sa spun ca ma uraste. E foarte dragut.CUM AS PUTEA SA II SPUN SAU SA-L ATRAG? :X

Răspuns Câştigător
| Anna_4837 a răspuns:

Te bagi in vorba cu el...iesiti pe afara ca niste prieteni si incerci sa te apropii mai mult de el. ii ceri nr, il inviti odata la shopping daca vrei sa iti cumperi ceva, ii ceri parerea, mergeti la un club ceva, iesiti in gasca si poate observa ca te intereseaza oarecum persoana lui.Afli ce hobby-uri are, e posibil sa va potriviti la niste chestii si vezi ce se intampla. Daca tine sa te respinga la modul dragut, e rece cu tine. eu zic sa o lasi balta dar daca vezi ca isi da si el putin interesul, n-ai ce pierde big grin Bafta

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai afla-i nr de tel si suna-l, tine-l de vba trimite-i mesaje, fiindca, comunicarea este foarte foarte importanta! apoi scoate-l afara(numai voi big grin )si da-te la el, dar nu chiar asa pe fata. laughing

| NickiMinaj a răspuns:

Fii draguta cu el, zambitoare, o prezenta placuta, dar nu exagera sa-l cauti/urmaresti laughing. Crede-ma ca daca e interesat, o sa te prinzi... intre timp poti sa te distrezi si sa te bucuri de viatatongue

| maria ;x a răspuns:

Pai...ai putea sa vorbesti cat mai mult cu el...sa faceti schimb de nr de telefon si sa tineti legatura cat mai mt
Baftalove struck

| nauneim a răspuns:

Fa rost de id`u lui ( de la prietenii lui), daca il atragi o sa vorbiti mai mereu.pana la urma o sa iti ceara si numarul si... o sa ajungeti si la o intalnire mai mult ca sigur. Mie nu prea imi place ideea sa ii ceri tu numarul dar depinde de fiecare. Succes :*winking