| Tptnu a întrebat:

Buna imi place foarte mult de un baiat, dar nu stiu daca el simte ceva pentru mine. mereu ma tachineaza, mi-a inventat o porecla, de fiecare data cand ma vede pe strada incepe sa ma strige : de exemplu aseara m-a vazut si m-a strigat si eu nu i-am dat atentie, iar el a venit dupa mine la banca si mi-a zis ceva dar eu tot nu ma uitam la el si ca sa ma uit la el a trebuit sa ma calce. sau de foarte multe ori ii place sa ma provoace pentru ca eu sa-l bat, iar dupa ce il bat tot nu ma lasa in pace, vrea sa-l bat in continuare. intr-o seara nu l-am batut l-am lasat sa vorbeasca singur si m-a udat cu apa iar cand a fost sa ma schimb mia tras o palma si m-a ciupit de fund, sau in alta seara am plecat in casa pentru ca ma plictisisem si o fata credea ca am plecat pentru ca m-am suparat pe el ca nu ma lasa in pace, iar cand am plecat el a venit dupa mine, sau intr-o zii cineva mi-a pus putin smoc de la tigara in par fara se vrea iar el mi-a luat smocul si de foarte multe ori mi-a luat apararea. vreau sa stiu daca ma place : Dau fundita :X

Răspuns Câştigător
| ana2205 a răspuns:

Sigur te place.Incearca intai in gluma sa-i afli intentiile, iar apoi poarta-l intr-o discutie serioasa. Daca si tu esti de acord puteti fi impreuna, daca nu asta ii e scopul spune-i s-o lase mai moale, puteti fi doar prieteni!
Aa, cand ii vorbesti despre relatie vb cu hotarare si seriozitate ca sa inteleaga ce vrei de fapt!
Sper ca te-am ajutat macar putin...

8 răspunsuri:
| varicristinamonica a răspuns:

Da, cu sigurata, 100% te palce, asa am patit si euwinking

| galcionak a răspuns:

Dupa vb takle el te place incearca sa faci primul pas sau discuta cu el pe tema asta

| andreea_4610 a răspuns:

Eu una zic ca dathinking adica asa ar parea, dar vezi depinde si de ce porecla, de ce iti spune cand sunte`ti singuri. dar poate fi si o simpla prieteniehappyEu zic sa risti putin mai multbig grin...ai putea sa incerci sa-l saruti atunci cand sunteti voi singuri si daca vreahappy... sper sa-ti fie folositor raspunsul.:*

| varicristinamonica a răspuns:

Eu zic ca te palce... dupa tot ce ai zis, daca nu risti, in viata nu reusesti, prinde o ocazie cand sunteti doar voi doi si incearca sal sarutibatting eyelashes

| Crinutsa_7361 a răspuns:

Sigur ca te place. Dupa cele spuse cred ca e indragostit de tine, ii placi foarte mult!

| Grunwaldmantuitorul a răspuns:

Da, Te place.

| Demel a răspuns:

Crede-ma ca nu neaparat trebuie sa te placa cand iti face treburile care le-ai mentionat te-ai gandit ca poate baiatul e de gasca si asa se comporta el chiar daca mai umbla hormonii prea mult in el Vb bunicului meu P. A nu are ochi! Dar sunt sigur ca u esti frumoasa! Si chiar daca am numele Demel sunt fata happy

| HelpBoy a răspuns:

Daca iti place de ce il batii.