| miru19 a întrebat:

Imi place foarte mult un baiat si nici macar n-am curajul sa-i spun macar "buna" pe mess! Ce sa fac? Cum sa scap de timiditate sad?
P. S.

Răspuns Câştigător
| MaybeSomeone a răspuns:

rolling on the floor stiu cum te-ai simtit dar : nu trebuie sa il respingi sau sa stai prea mult pe langa el si chiar daca iti e frica sa-i spui ceva fa-ti curaj! fii indiferenta sa nu pari imvidioasa daca cineva se da la el! si apropo nu parea prea obsedata de el (sry de cuvintele gresite mi-am schimbat tastatura)tonguebig grin

2 răspunsuri:
| DraPraaHaarp a răspuns:

`Da`mi mie id si parola ta si vorbesc eu cu elhappy apoi iti schimbi parola si continui tu ce am inceput eu, va fi mult mai usorhee hee

| lauthebest_8914 a răspuns:

Daca vrei sa scapi de timiditate ar trebui sa vii pe la mine sa facem putina anatomie in pat si sa vezi ca nu o sa ai pic de timiditate dupa...