| KiryuZero a întrebat:

Buna imi place mult de o fata o cheama Adelina si noi suntem buni prieteni de la gradinita mereu am placut de ea dar nu stiu cum sa ma descurc bine cu o fata ma gandeam sa ii scriu un cantec si sa il cant la ziua ei dar nu am curaj daca ma puteti ajuta funda

ps: daca va vine altceva va rog sa imi spuneti

4 răspunsuri:
| EnterSandman a răspuns:

Poti sa canti un cantec scris de tine, daca sti sa canti si la o chitara acustica si mai bine, va suna si mai bine sau daca nu poate ai vreun prieten care stie si te va ajutawinking

| LobyCreW a răspuns:

Pai Fi Tu Insuti Daca O Sa Fie Refuz Macar Ai Dat Cu tupeu Si Cantai Cantec

Ia O Fraza Dintrun Cantec

Tio Dau Cu placere Poftim

Stii ca esti frumoasa
Sau daca nu stii ar trebui
Ai tot ce e nevoie
Pentru a ma `nebuni
O fata frumoasa
Cu`n zambet larg mereu pe ea
Un corp cu forme
Care`l are pe vino`ncoa
De fapt...printeso
Daca stau sa ma gandesc
Cred ca tu cu totu`l ai pe vino`ncoa
Si nu glumesc
Te porti asa frumos
Si arati atat de bine
Altele-ar fi fost increzute
Dac`aratau ca tine
Chiar nu`mi sta`n fire
Sa fac atatea complimente Invatale happy si o sa fie suta la suta data pe spate

| cornelia_9446 a răspuns:

Hmmm. ce romantic eşti:X
Îmi place de tine thumbs up

Scriei un cântec.:X o să fie foarte surprinsă!
Succes:*

| marian_1281 a răspuns:

E buna si ideea ta numai ca in momentul acela poate iti este rusine sa o faci, daca ai avea puterea de a face ceea ce ai specificat...nu mai sunt prea multe de spus fiindca orice fata ramane placut impresionata de cantece, versuri, flori, atentie.