| victory a întrebat:

imi place mult de un baiat! nu suntem din aceeasi localitate, dar la nici multi km distanta... vb pe mess...cum as putea eu sa-l cuceresc?

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

E foarteeeeee usor sa faci un baiat sa se indragosteasca de tine pe mess..Gandeste si u logik..mai ales ca nu va cunoasteti...laughing

| Andreea_7493 a răspuns:

Eu zic sa lasi cum sa-l cuceresti pe messlaughing
si sa te vezi cu el ...sa iesiti undeva tongue si daca l-ai cuceri pe mess, cu ce te-ar ajuta? te-ai simti mai bine sau ce? sincer acum...

| crisS a răspuns:

Naturaleten si sa comunicati f. poti sa il inrebi ce subiect prefera si sa vorbiti

bafta!winking

| hanry a răspuns:

Aduna o armata si cucerestel
Vorbeste cu el intalnitiva undeva din cand in cand...
Relatiile la distanta nu prea merge...

| hanry a răspuns:

Aduna o armata si cucerestel
Vorbeste cu el intalnitiva undeva din cand in cand...
Relatiile la distanta nu prea merge...