| anonim_4396 a întrebat:

Imi place mult de un baiat si nu stiu ce sa fac. In vara il vedeam destul de des si de fiecare data el imi zambea sau imi facea cu ochiul. Timp de 6 luni nu l-am mai vazut si nu am mai stiut nimic de el. Recent l-am gasit pe facebook, mi-am facut curaj si l-am bagat in seama ( este primul baiat pe care l-am bagat eu in seama ) Am vorbit putin si chiar mi s-a parut super ok. Dupa 2 zile l-am bagat iar in seama pentru ca el nu dadea niciun semn iar dupa ce am vorbit putin am ajuns la subiectul "sex" ( nu mi se pare normal atata timp cat nici macar nu ne cunoastem, dar ma rog). El mi-a zis ca ma vrea si ca ar vrea o relatie serioasa cu mine, dar pe langa asta vrea si sex. I-am dat de inteles ca nu o sa fac asta prea curand, am mai vorbit putin si dupa i-am zis ca ma culc. El mi-a zis noapte buna cu multi pupici...si totul era bine. Credeam ca dupa asta o sa ma bage si el in seama, dar au trecut 3 zile si nu mi-a zis nimic... Ce sa fac? tot eu sa il bag in seama? Nu ar fi normal ca el sa ma bage in seama dupa tot ce mi-a zis?
Cu toate ca stiu ca el vrea doar sex...nu pot sa nu ma gandesc la el sad

5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Vrea doar sex de la tine.Nu te merita si ai facut bine.

| OnlyMe177 a răspuns (pentru MskDesign):

Dar poate in realitate este altfel...

| MskDesign a răspuns (pentru OnlyMe177):

Care parte nu ai inteles-o din realitate?

| 1DeadMemories a răspuns:

O sa pari disperata si o sa profite de tine.Nu te baga in seama pentru ca deja se converseaza cu altele la alt nivel, posibil cu ele face sex. Daca accepti sa faci sex cu el te va baga in seama pana o sa gaseasca alta bucata de carne dispusa sa-i dea ceea ce vrea.

| OnlyMe177 a răspuns (pentru 1DeadMemories):

Asa este...ma gandesc sa il mai bag doar o data in seama sa vad cum se comporta si ce mai zice si dupa o termin definitv