| andy9988 a întrebat:

Imi place mult mult mult de toot de o fata de varsta mea.O iubesc tare mult, dar ea nu a prea place.Cum sa fac ca sa fiu cu ea impreuna? Ce sa ii zic? Cum sa ii zic ca o iubesc? Tine la ea foarte mult.Ce sa ii cumpar? Va rog ajutati-ma! Funaa :3

Răspuns Câştigător
| neymar94 a răspuns:

Prin cumpararea de bunuri nu vei rezolva absolut nimic.Singurul lucru pe care il poti face e sa nu iti arati disperarea pentru ca ea te va refuza definitiv. Apoi sa incerci sa o bagi in seama sa deschizi un subiect importanta, apoi sa te scuzi cu o problema si sa pleci(sa ii dai un subiect de gandit..prin care sa apeleze la tine..sa isi arate interesul pentru asa ceva, sa te gaseasca interesant nu ca si ceilalti baieti). Dupa ce ai reusit macar aceasta apropiere, fa o propunere de invitatie in oras la un suc(Zii si tu. vreau sa fac cineste cuiva si cred ca ai fi persoana perfecta pentru ca ma simt fericit(dintr-un motiv, cauti tu). daca nu propune-i ca esti dispus sa ii faci cinste cu un suc daca ea vrea sa iti intoarca favorul cu o "bere" sau stiu eu ce! Iar cand te intalnesti cu ea ia-ti un trandafir alb(semn al puritati si pacii) si sa i-l inmanezi, nu ca pe un dar..ci ca te-ai gandit la ea! Sper sa iti mearga bine si sa te ajute! Multa bafta!

1 răspuns:
| Dariusuu a răspuns:

Nu trebuie să-i cumperi nimic sau ceva de genul.
Trebuie doar s-o cucereşti atâta tot.