| saxobeat a întrebat:

imi place mult o fata si pana vineri am crezut ca si ea ma place insa vineri am fost foarte nervos de dimineata si am ignorato cand ea incerca sa imi spuna ceva si de atunci cred ca s-a suparat pe mine si ma tot ignora adica nu mai vorbeste cu mine deloc iar inainte vorbeam destul de mult incat sa-mi dau seama ca ma place dar acum nu stiu ce sa fac.sa-i dau pace o vreme sa vad daca chiar ma place o sa vina ea la mine sau ce sa fac? autatima va rog mult!

Răspuns Câştigător
| DaDa_4797 a răspuns:

Spune-i adevarul, daca nu stie ca o placi sa inteleaga de ce te porti asa.Este greu cand iti place de cineva si faci unele lucruri fooarte ciudate si gresite, dar le poti rezolva.Cu siguranta si ea a foost macar o data in situatia asta.happy

5 răspunsuri:
| Eva a răspuns:

Cere-i scuze.

| oneDisturbed a răspuns:

Pai, ori iti place de ea ori nu iti mai place, nu? Cere'ti scuze si explica'i de ce ai ignorat'o.
Iar daca tu astepti ca fata pe care o placi sa vina la tine nu o sa rezolvi nimic...

| Byby_2670 a răspuns:

Daca o placi cere-i scuzehappy Baftahappyhappyhappy

| StaceyG a răspuns:

Pai...ar fii bine sa ii explici de ce ai ignorato sa ii zici ca erai un pic mai nervos.si daca nu merge asa roaga o prietena sau colega sa o intrebe daca te place cu adevarat asta functioneaza de fiecare data vorbiti explicai.BAFTA!

| Angelika753951 a răspuns:

Incearca sa gasesti un subiect comun despre care sa vb si incearca sa vb cu eu poate afli ce se intampla iar daca e vina ta si tu nu crezi ca e, atunci fai pe plac si cereti scuze.(doar esti baiat! TREBUIE SA FII GENTALMEN!