| Rechin a întrebat:

Buna!
Imi place o fata dar nu stiu cum sa o impresionez sau macar sa ii atrag atentia...
Imi puteti da sfaturi va rog?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Marynna a răspuns:

Pai... poti sa intri in discutii cu ea, sa razi cu ea, sa vorbiti mult, intr-o prima faza. daca vezi ca respectivei ii place sa ii tii de urat, atunci poti incepe sa flirtezi cu ea, insa daca ea da semne ca e plictisita, atunci iti recomand sa o lasi, pentru ca fetelor nu le plac baietii insistenti, li se par enervanti

bafta

funda?puppy dog eyes

1 răspuns:
| Jony123 a răspuns:

Pai vb cu ea. Spune-i ca o placi si fai niste complimente de ganu: tu nu esti ca celelalte fete, tu esti mai serioasa mai matura, mai frumoasa, chesti de genul asta! Daca o sa tot astepti o sa o pierzi, si iti va parea rau duapai! Sper ca te-am ajutat, trebuie sa actionezi repede! Mult noroc! Funda!? Plzzz