| horeabazatu2012 a întrebat:

Buna imi place o fata de la mine din clasa dar celelalte fete isi bat joc de mine din cauza aspectului meu.Ce ar trebui sa fac ca sa ma placa si ea sau macar ca celelalte fete macar sa aiba putin bun simt sau respect de mine.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Asiryx a răspuns:

Nu le baga in sema! Sunt multi hateri in lumea asta. Chiar daca ai un defect fizic sau altceva, sa stii mereu ca sunt oameni mult mai defecti fizic care s-au implinit pe toate planurile in viata. Ele doar jignesc lumea ca sa treaca peste defectele lor. Nu le baga in seama! tu esti cel important e viata ta, ele sunt pe langa, urmareste-ti scopul, ignora-le si baga-te in vorba cu fata respectiva. Daca si ea isi bate joc de tine, NU TE MERITA!

3 răspunsuri:
| simplu0 a răspuns:

Schimba-ti look-ul! Fa o schimbare in viata ta.Asta doar daca tu vrei...in viata asta aspectul fizic conteaza cel mai mult

| Alexmy a răspuns:

Pai ar trebui sa iti schimbii look-ul
1.iti razi mustata laughing (daca ai unii o au mare)
2.iti cumperi niste haine mai la moda
aspectul fizic conteaza cel mai mult

si daca ai un comportament de papusel trebuie sa devii si tu mai barbat
sper ca am fost de ajutor
Funda?

| Anca1618 a răspuns:

Nu trebuie sa te intereseze de ceea ce zic alti, gandeste-te ce simti tu cu adevarat! Spune-i in fata, pe urma vezi tu daca ea simte la fel sau e la fel ca celelalte, macar afli cum e defapt..si asa nu-ti mai faci sperante! :* Bafta!