| Popey a întrebat:

Imi place un baiat cu 6 ani mai mare ca mine. Mereu se da la mine chiar daca are prietena(o fata pe care eu nu o suport)! As vrea sa stiu daca si lui ii place de mine sau daca doar face misto? Si totusi cum as putea sa ii arat ca imi place de el si ca as vrea sa termine relatia cu "FATA" aia...si sa avem noi o relatie?

Răspuns Câştigător
| Lisa01 a răspuns:

Daca are prietena nu inseamna neaparat ca face misto de tine ci ca s-a saturat de ea insa nu poate sa renunte pana nu are ceva sigur.Incearca sa vorbesti deschis cu el insa nu duce lucrurile prea departe...incearca sa aflii subtil daca te place ca sa stii ce sa fai in continuare.

1 răspuns:
| misu a răspuns:

Gresesti.ce, nu mai sunt baieti?, daca are prietena face misto de tine