| ViruSe a întrebat:

BUNA, imi place un baiat de la mine din clasa si am id de mess dar nu stiu cum sa fac HELLP! dau fundita...si am 13 anihappy

Răspuns Câştigător
| xToxicObsession a răspuns:

Pai thinking Bagat'e in seama cu el pe mess. Nu stiu spune-i si tu : Buna/Salut, Ce faci? intreba'l de teme etc. si spune-i lu' o colega sa'l intrebe de cine ii place smug Nu stiu thinking Eu asa am facut. Bafta!winking

2 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Buna!
Eu in locul tau mas apropia de el as vorbi cat mai mult cu el pe mess la telefon si scoala si mas intalni upa ore cu el sa ne plimbam sa mai discutam happy!
apoi daca vrei pune o colega sa vorbeasca cu el sa vezi daca te place sau daca nu intreaba-l pur si simplu fara nici o rusine: auzi mie imi cam place de tine as vrea sa stiu aca sentimentul e reciprok "sau eu stiu vezi tu ca etsy fata desteapta :* "
ppa

| LittleRose a răspuns:

Abordeaza-l pe mess.Il poti intreba orice in legatura cu scoala, parerea lui despre alti colegi apoi il poti intreba si ce parere are despre tine. Daca raspunsul lui va fi potrivit atunci ii poti spune ca ai o parere la fel de buna si in felul acesta o sa ii castigi simpatia. E un pas important in faza incipienta. O sa vezi ca lucrurile vor mai evolua odata ce legati o prietenie :*.