| Paula111 a întrebat:

imi place un baiat si lui ii place de mine. Dar e ciudat de fiecare data cand il intreb daca ma place el imi raspunde "nu stiu" problema e ca amandoi avem prieten/a... Dar mie imi place mult de el si ne intelegem foarte bine. Ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ai prieten, el are prietena. Cred ca ti-ai raspuns singura ce ar trebui sa faci.

| leftside a răspuns:

Ai prieten si iti place de altu' si pe urma tot voi fetele deschide-ti gura despre fidelitate.

| AndreeaaD a răspuns:

1.de unde stii ca lui ii place de tine daca nu iti recunoaste asta?
2.ai prieten si te gandesti cum sa fii cu altul?
3.el are prietena, de ce crezi ca te place pe tine?
Astea au fost intrebarile mele pentru tine.
Si presupun ca vrei si un sfat: daca esti atat de sigura ca il placi si ca te place atunci ce mai asteptati, de ce va bateti joc de oamenii de langa voi? Daca nu, cel mai bine ar fi sa iti vezi de relatia ta si sa nu mai visezi la alti baieti, sa aveti doar o relatie de amicitie.

| spekeps44 a răspuns:

Daca esti sigura ca te place incearca sa te uiti des in ochii lui si chestii din astea iar daca te saruta sa vorbesti cu el si sa va lasati iubitii deoparte.

| SixOnTheBeach a răspuns:

Daca zice NU STIU NU TE PLACE... obisnuieste-te paula