| euShnUmAIeU a întrebat:

Buna imi poate spune si mie cineva cum se dau corigentele? Vreau sa stiu daca ar trebui sa invat toate lectiile sau doar semestrul al 2-lea.Eu dau corigenta la istorie si sunt in clasa a 9.Ma ajuta cineva?[nu stiu daca am pus bine categoria]dar apreciez orice ajutor.

Răspuns Câştigător
| andreeasim1 a răspuns:

Trebuie sa inveti tot.corigentele se dau astfel prima proba este scrisa. iar a2 este orala la care se trage un biletel scrii pe o foaie si dupa aia citesti ce ai scris.Mai depinde si de profesori. FUNDITA?

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Faci sex la corigenta?

| Casiana a răspuns:

Cu siguranta nu ai pus bine! Dragoste&sex... Ce ti se pare legat de asta la tine in intrebare?

| Casiana a răspuns:

Foxi, zi si tu daca nu am dreptate...laughingCa ma lupt singura cu toti!laughing

| BOGDAN a răspuns:

Tot