| Iuliananico a întrebat:

Imi puteti spune si mei daca se poate afla cand a avut loc ultimul act sexual?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate constata daca femeia a avut contact sexual in ultimele 48, max72 de ore.

3 răspunsuri:
| Vărsătoarea a răspuns:

Bună!
Din memorie, nu?
E imposibil să nu ştii când ai făcut ultima oară sex.

| Leichy a răspuns:

Nu se poate afla acest lucru se poate afla in doar la pierderea virginitati daca s-a intamplat cu 1-2 zile inainte de control la ginecolog sau daca s-a intamplat cu mai mult timp in urma

| candora a răspuns:

Se poate de aflat intr-un termen de 7 zile de la ultimul contact, violurile doar asa se determina