| Alexwtzayo a întrebat:

Buna,imi puteti spune si mie cum pot cuceri un barbat mai matur dar nu vreau sa ii spun in fata ziceti-mi si mie cum sa ii dau de inteles nu are mess nu are facebook ma intalnesc cu el doar de doua ori pe saptamana la o prietena cum sa ii arat... funda+vot, fara misto eu am 30 de ani si el 35 e mai rafinat cum sa ii dau de inteles? ajutor.

Răspuns Câştigător
| AntidotDeViseInterzise a răspuns:

Priveste-l!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai mai Pussy! La varsta ta...
Intreaba-l direct: vrei sa ne... si daca iese bine sa continuam?

| Alexwtzayo explică (pentru anonim_4396):

Nu pot sunt timida si nu am putere ceva gesturi daca stii sa ii dau de inteles daca m-ai ajutat ti-as fi recunoscatoare...

| dru1darius a răspuns:

In primul rand diferenta de varsta ii mica, deci nu va fi mare problema, gandeste la un lucru prin care el te poate ajuta si prin ajutorul lui tu iti vei arata recunostinta invitandul la o cafea/suc, vorbiti, radeti, etc., de exemplu, daca are o masina roagal sa te duca pana in locul x pentru ca ii urgent, iar cand ajungeti ii multumesti si insiti sa ii multumesti ajutorul primit prin o cafea sau suc

| Alexwtzayo explică (pentru dru1darius):

Nu am ocazia sa ma plimb cu el cu masina doar la suc ma vad cu el atat si vreau gesturi nu direct

| dru1darius a răspuns (pentru Alexwtzayo):

Nu ai inteles ce am zic, nu am zis sa te duca la un suc cu masina, am zis sa il rogi sa te ajute cu ceva, iar tu sa il rasplatesti cu un suc

| Alexwtzayo explică (pentru dru1darius):

Of nu pot face asta.