| pisikutza a întrebat:

imi spuneti si mie ce inseamna peeting? fara mistourin sunt doar curioasa big grin

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Draga mea petting-ul.este ''dragoste fara sex'' adica tot ce cuprinde (saruturi,atingeri in zona intima,vorbe dulci)e tot ce faci si atunci cand e vorba de sex insa. fara penetrare, este foarte simplu si multe persoane practica, se mai numeste si preludiu insa nu in totalitate... pupici

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| devilll a răspuns:

Daca nu cumva ma insel
o fata si un baiat se iubesc dezbracati dar fara penetrare
sper ca ai inteles

| SexGirl1921 a răspuns:

Peetingul sunt mangaierile dulci multe si placute care insa nu trec mai departe de orice tip de act fie el oral