| AntidotDeViseInterzise a întrebat:

Buna,imi spuneti si mie cum pot cuceri un baiat dar fara sa ii zic in fata, funda?

Răspuns Câştigător
| alinutza96 a răspuns:

Eu zic sa il cuceresti prin ochi.cand trece pe langa tine uitate fix in ochii lui cu o privire provocatoare, zambeste tot timpul in preajma lui, fal sa te simtawinking

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Daca el nu te place, degeaba il faci tu pe ala rau in 4, ca o sa te creada o disperata. Lasa lucrurile sa vina de la sine!

| BLeur a răspuns:

Bună.

De obicei, unui băiat trebuie să-i spui în faţă ceea ce simţi pentru el..Doar nu o să pui fete să vorbească cu el : " Hai pune`te cu fata asta că te place ". sau ceva gen, este urât. Sfatul meu este să-i spui în faţă. happy

Mult noroc.

| Gigel_busuioc_1996 a răspuns:

Iti dau un sfat incearca sa-ti etalezi formele baetii is adevarati pradotori cand vad asa ceva si dupa ce te baga in seama il iei de mana si te prefaci ca are ceva pe mana si il saruti merge suta la suta