| angelina_1424 a întrebat:

Buna imi spuneti va rog de ce imi curge menstruatia mai putin si e de culoare mai inchisa. Eu acum 2 saptamana am luat pastile prosteno2 dar nu sunt sigura ca as fi foat insarcinata, sh atunci dupa cateva zile mi-a curs din nou asa ceva un fel de menstruatie tot de culoare mai maro, dar si aceea a durat 3 zile acu nu stiu ce sa cred spunetii-mi ce e? VA ROG DAU FUNDITA!

3 răspunsuri:
| alleecsandra a răspuns:

Ai o infectie daca menstruatia este de culoare "mai maro"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ginecolog ai auzit?

| rocsette a răspuns:

Mentruatia poate fi variata ...de la cel mai aprins rosu pana la aproape maro. de exemplu la mine in diferite luni tine de la 3 pana la 7 zile. nu ai avea motiv de ingrijorare. prin sangele pe carel elimini ies si toxinele de accea si culoarea este mai inchisa. dar cel mai bine verifica un ginecolog petru a fi sigura happy