| tHeAnGeLoFwOrLd a întrebat:

Imi trebuie un sfat.Eu iubesc pe cineva (baiat) dar el place pe alta fata si fata aceea nu il place pe el. Eu il iubesc enorm dar nici nu am baga in seama. Acum incerc sa ma apropii de el. Ce ma mai linisiteste e ca candva mi-a spus ca ma iubeste. Ce sa fac? Sunt disperata! Un sfat?

Răspuns Câştigător
| Andrey43 a răspuns:

Parerea mea e sa il chemi undeva intr-un loc ferit de oameni sa ii spui ca-l iubesti si dupa sal saruti deodata dar mult el isi va da seama ca tu il iubesti si fata aceea nu. Incearca sa ii faci complimente.

1 răspuns:
| tHeAnGeLoFwOrLd explică:

Imi place ideea ta Andrey43 dar am uitat sa spun ca sunt foarte TIMIDA SI SENSIBILA.