| anonim_4396 a întrebat:

In clasele mai mici un baiat X ma placea foarte mult si eu la fel. Doar ca dupa aia a trebuit sa ne mutam in clase diferite. Dar acum, in clasa asta, ne-am intalnit din nou. Si inca il mai placeam. Dar am rugat o colega sa il intrebe ca sa fiu sigura. L-a intrebat, au vorbit etc. Si colega care a vorbit cu el mi-a zis ca, cat timp am stat despartiti, era trist ca num ai eram in clasa si incerca sa ma uite. Si s-a imprietenit cu alta fata din clasa lui. Si se si vede deoarece nu se mai comporta cum o facea inainte. Adica se comporta frumos dar nu stiu daca ma place pe mine sau pe acea fata. Ce sa cred? Sa mai continui sa " ma dau la el "?

Răspuns Câştigător
| CostelCornea a răspuns:

Oamenii nu sunt perfecti. Vor apare certuri si intre ei. Daca vei fi pe aproape, vei avea sansa, sa fie iubitul tau!
Succes!
Melodii de dragoste :
http://luminadragostei.blogspot.com/
Invata sa iubesti!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu in locul tau nu mas complica. Las lasa

| deviant18 a răspuns:

Cu indarjire chiar. daca iti place de el, go for it. scote'l afara, vorbiti pe mess. socializatibig grin

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Daca chiar ti la el asteapta. sa se desparta de acea fata.si vei avea sansa sa fii cu el, daca o sa iti mai placa de el pana atunci tongue

Multa bafta happy

| pwp a răspuns:

Da, incearca.
totusi, u ai fost prima happy
stii cum se vide, prima iubire nu se uita love struck

| DidudicaDi a răspuns:

Oamenii nu sunt perfecti. Vor apare certuri si intre ei. Daca vei fi pe aproape, vei avea sansa, sa fie iubitul tau!

Succes!

Melodii de dragoste :

http://luminadragostei.blogspot.com/