| OanaAvrm a întrebat:

In curand va fi ziua iubitului meu si nu am nici o idee. daca ati putea sa imi dati o idee. dar in afara de ceas, rama foto, album foto, lant de argint, parfum etc. apropo el implineste 20 de ani. Dau funda :*

3 răspunsuri:
| December a răspuns:

Pai tu ar trebui sa stii ce-i place lui.

| fabiola a răspuns:

Cadoul are mai multa valoare atunci cand in alegerea lui se investeste suflet!

| AnonimBoy1999 a răspuns:

Eu as zice cadoul perfect e sa stai langa el la orice obstacole mai ales de ziua lui va avea multe griji chiar daca ar arata ca e fericit.Incearca sa ii dai un sarut dar nu frantuzesc sarut normal ii zici la multi ani si ii pregatesti o masa si pentru ca are 20 de ani poate un joc...cu...sti tu ce joc.lasa dar sunt baiat si stiu ce-mi place.ok?