| Emilia1015 a întrebat:

In legatura cu baiatul acela cu care vorbesc pe facebook.De cateva zile a facut rost de numarul meu de telefon, am vorbit cu el si mi s-a parut foarte de treaba.Mai nou a aflat si unde stau si aseara m-am trezit cu un trandafir rosu.Voi ce credeti, sa ii acord o sansa? Tinand cont ca eu am 14 si el 22. Mi-a zis ca nu vrea nimic mai mult de la mine.Voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Tu nu sti ca adresa si numarul de telefon nu se dau aiurea?
O sansa un tip de 22 de la o fata de 14 ani? thinking
Nu imi prea suna asa ok, ce sa vrea?
Raspunde-ti la aceste intrebari si gandeste-te la o concluzie.
E viata ta nu ma bag insa la varsta ta si varsta lui nu ar fi ok o relatie, fara sparare, si ce e asta vrea si adresa vrea si numarul de telefon, i-a vezi nu mai vrea si cheia de la casa?
Nu iti mai da adresa asa aiurea, adresa nu se da decat rudelor si persoanelor de incredere ce le cunosti de mult timp.

| gingergirl1 a răspuns:

Hmm....nu am mai raspuns odata la o intreabre de genu '?thinking
Eu sti ce as face in locul tau? Mi-as baga picioarele in ele de "relatii"winking Vin examnenele,tezele, simularile! La liceu poti sa fi cu tot liceu' dar acum vezi-ti de ale tale! [nu mai zic de tine ca si eu sunt cu un baiat, dar mai intai imi vad de scoala, el la fel, ne vedem in timpul liber si vorbim la telefon dar e diferenta de 1 an, de fapt 11 luni thinking si 6 zile laughing
Pai, tinand cont ca e diferenta de 8 ani, nu? Eu una nu m-as baga...dar tu il cunosti cel mai bine, si pana la urma nu avem de unde sa stim noi, sti vorba aia "ochii nu mint niciodata"-poti sa te ajuti si de aici
Si, ti-m raspuns si mai demult tot la o intrebare de genu' s-a tinut odata unul dupa mineee....si tot asa,avea nr de telefon, fb, si etc dar daca eu am zis NU, nua ramas, l-am enervat un pic la telefon si m-a lasat in pace! laughing

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Si cam ce subiete de discutie o sa aveti? el acu termina facultatea si tu inca faci ecuatii de gradul 2 la matematica...
intreaba-l daca e atat de ratat incat nu gaseste una de varsta lui si poate sa impresioneze decat fete cu 8 ani mai mici.

| micutZa94 a răspuns:

Cind am citit am ramas sincer uimit, rar asa baieti bravo lui se vede ca il interesezi, dar cum se zice intodeauna exista si un dar...stii cum sunt baietii vorbesc mult doar ca sa obtina fata in pat, asa ca iti zic ai grija.