| mQriana a întrebat:

In legatura cu intrebare anterioara, pana la urma am vorbit cu acel baiat...ne intelegem foarte bine pot sa zic, ne vedem aproape in fiecare zi la cris acolo merge si el mai des si nah.
De fiecare data cand ma vede vine la mine, sta langa mine si ma intreaba una alta.azi de exemplu cand am ajuns la cris statea de vorba cu 2 fete, cand m-a vazut a venit la mine, m'a intrebat ce fac alea, alea... apoi m-a intrebat de ce sunt suparat si i-am zis ca nu sunt, i-am spus ca is plictisita si imediat merg acasa ca nu prea am ce face.Si m-a intrebat mergi sa stai pe mess? am spus ca da. apoi cica catre mine de ce nu iti cauti un prieten ceva!straight faceNu prea inteleg ce a vrut sa spuna cu intrebarea asta, si ce raspuns astepta sa ii dau! n'am mai zis nimicoh go on
Eu nu stiu ce sa mai cred sincer!straight face

Răspuns Câştigător
| tigersss a răspuns:

El a batut apropo sa fi cu el crede-ma mi-s-a intamplat

1 răspuns:
| mQriana explică:

Daca tu spui...eu nu stiu ce sa zicstraight facem-am gandit si la asta ca poate a batut apropou. oricum nu i'am zis nimic! cine stie ce o fi crezut el.