| maryse_9270 a întrebat:

in "Numai iubirea" a trecut acea parte a filmului in care Andreea a avut un accident si a dat masina peste ea, iar in urma acelui accident i se desfigurase fata? A fost sau urmeaza acea parte?
Funda

1 răspuns:
| roxydulkica a răspuns:

A fost acum ceva timp. Cand a anuntat ea ca,, este insarcinata´´ prima oara atunci a dat masina peste ea pe strada unde sa Ana Dogaru. Acum este la acea parte cand Ana este casatorita cu Gelu si Dan a aflat ca el chiar o sa aiba un copil cu Andreea! Funda?big grin