| ιяιηυк a întrebat:

In primul rand vreau sa le urez tuturor indragostitilor un Sf. Valentin fericit alaturi de persoana iubitabatting eyelashes

Si acum >intrebarea:"[Tot referitoare la Sf. >Valentin:"]
Dati`mi si mie niste texte de iubirelove struck statusuri. oriceelove struck sa dau dedicatzi [LUI] si altor prieteni care sunt impreuna cu iubirea vietii lor[ca sa zicem asabig grin] imi puteti da direct link-ul de la blog.big grin

Fundoii; x si votik-uritongueMs anticipatbatting eyelashes App.La multi ani celor care sunt in februariebig grin

2 răspunsuri:
| misa0missa a răspuns:

As vrea sa te vezi prin ochii mei.

deci adorrrr propozitia asta love struck love struck. dar mai bine ar fi sa ii spui ce simti tu. nu sa te iei dupa un model standard. asa va aprecia mai mult mesajul tau :*

si app: mersi pentru urarea data caci ziua mea e chiar de ziua indragostitilor big hug so. happy b-day u2 >big grin

| love0criss26 a răspuns:

Niciodata nu voi avea timp sa iti redau in cuvinte tot ce simt pentru tine... iubire, pasiune, dorinta, tot ce stiu e ca voi incerca mereu sa fac mai mult, mai mult decat e posibil, pentru a te pastra aici intr-un coltisor al inimii mele, un coltisor pe care ti-l rezerv tie, pentru ca tu esti tot ce mi-am dorit! Ador ca nu te superi usor si esti intelegator. Langa tine am invatat sa fiu mai buna, mai iubitoare si mai fericita. Imi place cand te porti ca un copil. Ochii tai patrunzatori m-au fascinat din prima clipa, puterea daruirii caldurii inimii tale... iar mana ta calda o simt pe fruntea mea neincetat, iubesc fiecare minut petrecut langa tine si imi este dor in fiecare clipa in care nu esti langa mine. Langa tine nimic nu este greu, totul vine de la sine, fiecare zi este diferita si speciala. Te ador pentru ca ai grija de mine si ma protejezi, pentru ca stii sa-mi dai libertate si esti alaturi de mine mereu cand am nevoie. Datorita tie am invatat sa privesc doar partile frumoase ale unui om, am invatat sa inving orice si sa-mi depasesc limitele fricii, si toate acestea doar pentru ca tu ai fost langa mine. Te iubesc! Pe bune e chiar facuta de mine, am o tema la lb romana pentru luni care. mi cere o dedicatie de dragoste pentru persoana iubita. Sper sa iau nota mareebig grin sper sa i se potrivesca lui, sau daca nu poti sa editezi ceva din ele! sper sa te ajute