| Delia837 a întrebat:

In seara aceasta eu si prietenul meu ne-am gandit sa facem sex, iar fiind pentru prima ora cand fac sex mi-e putin frica si cam jena.Ce trebuie sa fac ca sa am o partida de sex cat mai placuta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu este cel mai potrivit moment pentru dezvirginare insa puteti face sex fara probleme cu conditia ca prezervativul sa fie folosit in mod obligatoriu. Probabilitatea ca acest sex de dezvirginare sa-ti produca placere este extrem de mica, dar nu cu totul imposibila, fiindca in acest moment este greu de realizat un preludiu sau un petting strict necesar, din motive strict obiective. Cel mai indicat sfat pe care ti-l pot da ar fi cel de amanare pana dupa terminarea menstruatiei deoarece doar in acel moment el iti va putea pregati "pasarica" pentru sex intr-un mod corespunzator. Multa sanatate.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca vrei sex cu prietenul tau, lasa frica si jena si treci la treaba. Ca sa ai o partida de sex cat mai placuta, faceti un preludiu cat mai lung, la penetrare spune-i iubitului sa foloseasca un lubrifiant si sa nu uitati sa folositi si un prezervativ, pentru protectie.

| Delia837 explică:

Si acuma de dimineata cand am fost la baie, am observat ca mi-a venit ciclul sad.Pot sa mai fac sex cu partenerul meu daca sunt pe ciclu?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Delia837):

Daca nu are nimic impotriva,de ce nu? Totusi, fiind la prima lui experienta ma indoiesc ca o sa vrea.E vorba de fiecare cum gandeste, dar din punct de vedere fizic, nu se intampla nimic, nu il musca.Doar sa nu faceti cearseafurile rosii, poate le mai folosesti.

| RAY a răspuns (pentru Delia837):

Poti dar daca isi vine in timpul sexului?