| Chocolateeee a întrebat:

in ultimu an am inceput sa slabesc de la 57 de kg am ajuns la 43 de kg, chiar nu stiu cum sa fac sa ma ingras intr-un timp foarte scurt? multumesk mult cel mai bun raspuns primeste fundita :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un program fix de masa si somn, evita sa pierzi noptile si consuma lichide mai multe(inclusiv Ciorbe). Numai bine.

7 răspunsuri:
| Raul1510 a răspuns:

FastFood big grin

| Shatteredx a răspuns:

Numele tau e Chocolateeeee

| Chocolatecupcake a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa mananci mult si sa iei multe vitamine, sau, daca nu functioneaza, consulta un doctor. happy

| aenoenanonim a răspuns:

Mc Donald's.I'm Lovin' it! / Kfc, That's so good! / Burger king
cu masura totusi.

| AllexxanddraBbe a răspuns:

Dar cum ai reusit sa slabesti atat?:O

| BeCareful a răspuns:

Wow. pai poate trebuie sa consulti un medic. E posibil sa fi bolnava ori sa ti se fi declansat glanda. :-s Nu ma prea pricep, dar consulta medicul! happy

| Raul1510 a răspuns (pentru BeCareful):

De obicei, medicul o consulta pe ea laughing => a fost un raspuns pentru amuzament, te-ai exprimat bine.winking