| AdaIoana18 a întrebat:

In urma cu 2 zile v-am spus ca m-am certat cu prietenul meu in fine... ieri a intrat pe mine si mi-a spus ca daca ii cumpar o pereche de ochelarii de soare se impaca cu mine. Eu i-am spus ca nu ii cumpar pentru ca nu is obligata dupa ce o vb asa cu mine. Dupa ce i-am spus lucrul acesta a inceput sa zica ca eu nu il iubesc si ca la altii le-as fi cumparat dar nu ii adevarat. Ieri am mai vb cu el si nu mi-a venit sa cred cu cine am fost eu impreuna...cu un badaran. A inceput sa imi vorbeasca asa de urat, doar pentru ca nu ii cumpar acei ochelarii pentru ce a facut ieri nu mai vreau sa aud de el. Mentionez azi am fi avut 1 luna de cand suntem impreuna, dar acum nu mai suntem. Ce as putea sa fac, sa il pot uita? Ms anticipat kiss

11 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ocupă-ţi timpul cu alte activităţi, sincer chiar ce legătură au ochelari de soare cu iubirea? Nu ai de ce să te împaci cu el sau să-i dai atenţie, să rămână el cu ochelari de soare în soare.

| Floreenofficial a răspuns:

Pai uita-l.nu te mai gandi la el. da-l naibii!
ce idiot! ar trebui sa-ti cumpere el tie ochelari nu tu lui! ia uite la el!rolling on the floor

| AliceHappyGirl a răspuns:

Chiar tu ai spus ca nu ti-a venit sa crezi cu ce badaran ai fost impreuna. Adu-ti aminte cat de urat s-a comportat cu tine si cat de urat ti-a vorbit si sigur in felul acesta il vei uita! Nu merita nimic din partea ta, nici macar sa te gandesti la el sau sa versi vreo lacrima! Mergi mai departe cu capul sus si nu uita ca dupa nori apare si soarelewinking:*

| Eu4EverX a răspuns:

E clar a profitat de tine, cum adica sa ii cumperi tu ceva?:O

Deci simplu, nu te mai impaca cu el.

| Anca a răspuns:

Pai e clar ca nuºl interesa de tine. Te tinea si el sa-i cumperi ochelari de soare, chiloti, prezervative pentru alta, tigari. si nimicuri de astea laughing

| Anileda a răspuns:

Asta suna a santaj! este prost crescut si vorba ta un badaran, te folosea pentru a ii face mici placeri, (ochelari, prostii din astea), mai bine ca te-ai departit de el, incearca sa nu te mai gandesti la el si iesi si tu distreaza-te cu prietenele, nu merita sa ai pe constinta astfel de oameni...

| adriana97_5200 a răspuns:

Ce idiot este...nici nare rost sa mai scrii intrebarea asta caci trebuia sa-l uiti chiar n-am kuvinte sal descriu ce prost este si nerushinat in tot sensul al kuvintului. ce idiot...

| SSF a răspuns:

Voia si el un cadou de 1 luna si nu stia cum sa-ti spuna

| paramore a răspuns:

Ce nesimtitstraight facedar statea cu tine numai pe interesthinking ignora-l total si gaseste-ti pe altcineva mai bun, baieti suntoh go on

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Il uiti oricum, o luna nu inseamna mare lucru, incearca unul mai de calitate data viitoare, poate inveti si tu sa ii citesti din prima. Spune-i sa se duca la munca daca n-are bani de ochelari, ce esti tu sponsor pentru toti figurantii?:p

| EleNa_7853 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce trebuie sa ii cumperi tu lui ceva si nu el tie?