| mariaioana72 a întrebat:

Buna, inainte cu 7 zile de menstruatie ( nu e regulata) am avut scurgeri maro inchis, rosii.
Am avut si o stare de rau o zi
Azi inainte cu 5 zile de menstruatie am o sangerare normala, cantitate mica si durere abdominala jos, ce inseamna? Vine ciclul sau? Poate fi si o sarcina in conditiile in care am facut o in ultima zi din ciclul anterior si a fost protejat din ce stiu eu

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate sa insemne ca ai o infectie virala sau bacteriana in aparatul reproducator, care-ti produce dureri si sangerari.
Ti-as recomanda sa mergi la ginecolog pentru investigatii medicale.

| Emilian65 a răspuns:

Tu ești cea care știe sau nu dacă îți vine menstruația. Dacă actul sexual a fost protejat, nu poate fi vorba de vreo sarcina nedorita.

| DontActLikeMe a răspuns:

Nu, nu e sarcină