| Mysteryossa a întrebat:

.incep prin a-mi cere scuze pentru categoria aleasa.intrebarea mea nu are nici o legatura insa categoria aceata e cea mai "vizitata"..asadar.sambata merg impreuna cu colegele mele la majoaratul altei colege. e cea mai buna colage si ne ajuta mereu si as vrea niste porunci, dar mai originale nu cele care se gasesc deja pe net. ea e genul de fata mai cumintica deci...astept raspunsuri. dau funda celor mai originale 18 porunci si voturi celorlalte raspunsuri.multumesc anticipat

1 răspuns:
| GossipGirL93 a răspuns:

1)sa intre in magazinul apropiat si sa fure ceva
2)sa scrie cu pasta de dinti pe o masina
3)sa sarute 5 baieti pe drum
4)sa faca o tura prin fata blocului in lejerie
5)sa bea o sticla de ceva tare singura
6)sa sunte pe cine iubeste sa faca declaratie de dragoste anonim
7)dans streptease
8)sa se descalte de un pantof si sa il impinga cu capul citva metri
9) Sa se imbrace in halatul de baie, sa ia o lingura de lemn si o tigaie si sa mearga pe strada strigand : vindem seminte, etc.
10)sa se faca cersetoare pe strada
11)sa sarute pe toti prezenti la sarbatoare
12)se ia un baiat se culca jos la podea si sarbatorita sa faca flotari desupra lui
13)cumpara un prezevativ si dail sa il imbrace pe o banana timp de 1 min.
14)murdariti cu fisca pe cineva si lasa sa-l linga
15)o portocala sau mar sa-l strecoare la un baiat prin boxeri
16)sa cinte un cintec care nu-l suporta
17)sa citeasca o foaie cu o lamie in gura
18)nu imi mai vin in cap si se poate de pus sa scrie cifrede la 1-10 cu fundul...
sper ca am fost de ajutor