| Sabrinaaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna,incep prin a va spune ca am 16 ani in 3 luni fac 17 laughing... ideea e ca vorbesc cu un baiat de mult timp,avem atingeri,saruturi, pipăieli in zonele intime etc. ii simt dorinta sexuala, dar eu mereu ma stresez de felul in care arata zona mea intima doar pentru faptul ca cum zic toti baietii e " mot de curcan " :/ si, si eu as vrea sa o facem, dar mereu ma retine chestia asta.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E cel mai frumos, așa ar trebui să fie la toate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu te stresa la felul cum arata păsărica ta. Asa arata la toate fetele.

| Madaxo97 a răspuns:

Încă o data îți spun, complexele astea nu ar trebui sa le ai, este doar în capul tău că va deranja pe vreun bărbat, este imposibil, calmează-te.

| Adddiii a răspuns:

Dacă te iubește cu adevărat nu o să facă mișto de cum arată.
Nu trebuie să îți fie rușine!

| milingioooooo21321321 a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusine de gogoasa ta. Toti suntem diferiti?