| rosad a întrebat:

intrebare pentru baieti : ce va place voua sa va faca o fata cel mai mult ( exceptand sexul oral laughing )?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunul simt, educatia, personalitate puternica, aspect fizic placut, sa fie sanatoasa si sa nu-si vanda valori pe nimicuri.

10 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Clatite.

| catalin188 a răspuns:

Sa taca

| danyelo112 a răspuns:

Buna! o fata la un baiat nu cred ca trebuie sa faca ceva in mod deosebit.Ea trebuie sa fie ea insasi si sa fie feminina si la locul ei.Acum mai toate fetele au cu totul un alt comportament(fumeaza beau alcool, injura)

| rosad explică:

@ hummer : alte 3 dorinte mai ai?laughing

| DarkStarGW a răspuns:

Sa imi gateasca mancarea mea favorita

| Andr3y_6218 a răspuns:

Ok deci:1. In primul rand sa aiba un aspect fizic placut [nu neaparat bunaciune [ma rog daca e bunaciune e si mai bine ] dar nici o stramba ]
2. Chestii care le stii deja : sa NU puta laughing sa aiba un zambet frumos, sa nu se scobeasca in nas sau chestii de genu asta [cel putin nu la inceput.cand vrei sa faci o impresie buna ] laughing
3. Sa fie feminina laughing [nu baietoasa]
4. Sa fie naturala :X laughing adica fara minciuni, faze naspa etc.
5. Sa fie sincera si de incredere
na ma roglaughing restul... le stii. laughing

| hummer24 a răspuns:

Pai, sex oral, sex oral, sex oral, sex normal, sa dea mancare la gaini, sa raneasca la vite, sa cosasca, sa puna ingradina, sa imi cumpere chestii, sa imi dea bani de tigari, sa ma intretina, etc etc happy

| AlexSM86 a răspuns:

Sa intelegem ca vrei sa dai gata un baiat? happy
daca excluzi sexul oral e cam greu rolling on the floor ...glumesc, incearca sa-i arati ca esti intelegatoare cu el, NU fraiera. Ai grija ca e o linie subtire intre ele.winking Bafta!

| eugenl a răspuns:

Mi-ar place cel mai mult sa ma iubeasca

| Gabriel892 a răspuns:

Sa ma inteleaga...