| anonim_4396 a întrebat:

intrebare pentru baieti.deci:
Cum vi se pare daca o fata va intreaba daca sunteti virgini?
E asa mare madrie la voi ca nu sunteti?
Am intrebat cateva persoane. dar as vrea sa stiu si parerea voastra.mersi pup

Răspuns Câştigător
| Alex >D a răspuns:

Auzi, dar daca tu intrebi o fata '''esti virgina? ''nu-mi spune mie ca nu-ti da raspunsul cu doua-trei palme. incearca si suturi chiar happy. E specific ^^. What you give is what you get.

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Adevarul e ca, desi unele il vor asa, din varii motive - lipsa experientei poate dezamagi foarte grav fata, la primul act! - el nu stie ce si cum, termina rapid, se simte aiurea dupa, etc. Rar fata care stie sa se poarte cum trebuie la faza asta! cine s-o invete?! - e chestie de instinct, de firesc, de afectiune, de cunoastere + intelegere, etc.
Plus ca, nici aici, asta nu e garantie ca va ramane 4 ever cu tine, sau cea in cauza!

| Bacemi a răspuns:

Consider ca ar fi o intrebare nepotrivita daca nu as avea o relatie cu fata respectiva. Daca am ajunge la momentul in care relatia ar trebui sa treaca la nivelul urmator ar fi normal sa vorbim despre asta. Nu e o mandrie ca nu mai esti virgin. Si nici nu e o rusine ca inca esti.

| gingasull a răspuns:

Am fost si eu intrebat de cateva fete, si sincer sa fiu nu le-am dat niciun raspuns concret, ci doar le-am spus : Este treaba mea daca mai sunt sau nu. Din raspunsul meu intelegi ce vrei. Cu aceasta replica i-am " inchis" gura fetei ( cum se spune). Mi se pare destul de deplasata aceasta intrebare a fetelor.

| Smarandica a răspuns:

Intrebare pentru baieti. dar vreau sa raspund si eublushing) E o diferetnza intre unu ce nu mai ii virgin.si unu ce ii :X. clar ca l-as prefera pe cel virgin de 10702 de oriwinking big grin pentru ca vreau sa fie doar al meu.
Si sincer tot asa ar gandi si un baiat mai mult i-ar placea o fata care sa fie numai a lui.si sa fie si frumoasa binenteles, decat un care o facut-o cu inca 2-3...

| ღCrAzzYεїзIღ aNa™ღ a răspuns:

Sorry am gresit un cuvant : mandrie***

| Motivation2020 a răspuns:

Sunt virgin si ma mandresc cu asta si nu ma deranjeaza daca ma intreaba cineva daca sunt, nu reactionez urat, chiar daca unele fete mai incep sa faca mistouri bla bla,.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cum sat spun dar
ieste bine ca esti virjin nu sta capu numai la prosti numai cum ai putea face dragoste

| Paul_2912 a răspuns:

laughing depinde de persoana (dupa mine ca daca o faci cu una care o iubesti mult si duapia v-ati despartit normal ca nu-ti convine sau pentru altii numa asta asteapta)

| criskidor a răspuns:

Eu sunt mandru ca nu m am culcat cu vreo proasta care sa spuna sau sa dea cu gura in stanga si dreapta...winking