| Eusiatat23 a întrebat:

Buna! Intrebare pentru baieti.
Imi place de un baiat timid, ne-am apropiat, insa nu stiu exact ce simte si el. Suntem clasa a 11 a amandoi. As vrea ca la sfarsit de an scolar sa ii dau o scrisoare in care sa ii spun ce simt.
Nu vreau sa imi spuna dupa ca ma place din obligatie samd, vreau doar sa nu regret mai tarziu. Pareri? E prea siropos?
Alte sfaturi?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Până să scrii (scrisoarea aia) ce-ar fi să comunicați face-to-face, poate ieștiți impreună pe undeva la o cafea/suc să vedeți dacă vă portiviți sau nu

| RIGeorge a răspuns:

Buna, dc trebuie sa astepti pana la sfarsit de an scolar?
Dai nas in nas cu el si dai de inteles ca il placi, nu trebuie neaparat sa ii spui, daca tot nu ai rezultate si nu prea ai curaj ii poti scrie pe insta / Facebook incepi cu el o conversatie mai lunga si acolo totul vine de la sine si asa iti dai si tu seama daca si el te place si vrea sa aveti o relatie

| GeorgeWthebush a răspuns:

Eu zic sa te duci la el la usa si sa i spui nu mai astepta sfarsitul anului scolar poate nu il apuci nu stii ce ai rezervat