| Jack99 a întrebat:

Intrebare pentru fete, voi de cate ori faceti sex pe luna, in cazul in care nu aveti prieten?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La cate ore stau unele pe video chat cred ca nu au timp si chef de asa ceva sau sunt cu ochii pe batrani bogati

| Andreeush a răspuns:

Ce întrebare ridiculă laughing nu am prieten laughing

| Plato a răspuns:

Sper sa existe multe cu "0".

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Câtă răutate laughing

| Eireann a răspuns:

Daca nu am prieten de obicei nu fac deloc. Daca ma intalnesc cu cineva si totul merge super dar nu suntem oficial impreuna e posibil dar nu am un numar exact...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prostesc, doar nu te astepti sa-ti zica ca le place aia si nu pot rezista nici macar 30 de zile, binenteles daca au vârsta cuprinsa intre 18-35 de ani si au un libido normal spre marit.

| Tpufan123 a răspuns:

Intrebarea asta e capcana laughing)

| Ivanescucristina a răspuns:

2-3 :-) da am soț pnm.

| Alexica696 a răspuns:

De cate ori vrea tata

| Jack99 explică (pentru Alexica696):

Daca te simti fata, e destul de trist