| euuuuuu a întrebat:

Buna intrebarea asta e mai mult pentru baieti (dar si fete) deci voi cand sunteti indragostiti sau nu chiar... va place de o fata cand o luati de mana simtit fiori? si aveti fluturi in stomac? eu credeam ca asta simt doar fetele.mersihappy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu am pe nimeni si nu sunt indragostit deloc :-p

| scumpete a răspuns:

Hey deci. baieti incearca sa pare mai diferiti decat fetele, sa para duri, sa nu ii i'a alti la "misto" saw chestii din astea. mai pe romaneste sa nu se fac de ras.thinking
ceea ce mi se pare total penibil. Si baieti plang, si baieti au sentimente thinking

si nu e nimic rau ca simti flururi in stomak. Pt ca inseamna ca ti la aceea persoana. e ceva normal.
Nu te mai temetongue

| katalyn_2632 a răspuns:

Dmn normal a simti fluturi cand iubesti. eu iubesc o fata si la inceput ma simteamfort ciudat