| capsunikroz a întrebat:

iubesc un baiat si dupa mina a urmat alta fta care ma opiat sal iubeaska si nu stiu cum sa fac ca acel baiat sa se desparta de fata aia pentru mine, ma ajutati? plssbig grin

Răspuns Câştigător
| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

That wasn't nice! nu faci bine! risti sa strici o iubire dintre cei doi sunt multi baieti pe lume iti gasesti si tu unu big grin ai incredere in mine

5 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Aoleu, limba romana este asasinata!

Nu, nu stim.

| Elena1234456 a răspuns:

Nu te-a copiat sa iubeasca. Iubesti pentru ca asa simti, lol!

| aLexXx_5256 a răspuns:

Subscriu la spusele lorbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Dmonik a răspuns:

Pune mana pe carte si lasa problemele sentimentale. Tu nu ai habar sa scrii corect. Vezi-ti de scoala!