| andrada a întrebat:

Iubitul meu a spus ca ii place foarte mult sa-i trimit mesaje de dragoste dar nu prea am ideilaughing ii trimit "te iubesc, te ador, mi-e dor de tine" etc. dar as vrea ceva mai special. Ceva idei? P. S. sa nu fie foarte siropos laughing

Răspuns Câştigător
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Seara, inainte de culcare trimite-i un sms de Noapte buna gen "noapte buna ingers. sa ma visezi ca eu sigur te voi visa" sau dimineata "neata. vroiam sa iti spun inca o data cat de mult de iubesc si ca imi este dor de tine".

4 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Daca ar fi innorat, m-as ruga sa apari, caci tu esti soarele meu. Daca noaptea cerul ar fi acoperit, te-as chema fiindca tu esti steaua mea norocoasa. Dar, mai ales, daca nu as mai avea prea mult timp de trait, tu sigur ai fi langa mine, pentru ca stii ca esti viata mea. Sa spun "te iubesc"? Ce obisnuit suna! Eu as spune ca "te ador"!

Vreau sa fii alaturi de mine, sa imi luminezi viata, sa imi faci ochii sa straluceasca, sa imi faci buzele sa zambeasca! Alaturi de tine inima mea are aripi, sufletul meu este un foc de artificii, visele mele devin realitate! Fii cu mine, caci numai alaturi de tine simt ca pot respira!

Fluturi traiesc doar o zi pe paman... as vrea sa ma fii nascut fluture sa petrec acea zi alaturi de tine, ca mai apoi sa mor fericita si sa ma inalt la cer, sa le spun celor de acolo ca si pe pamant exista Raiul...IN BRATELE TALE!

| DrunkenRat a răspuns:

Am impresia ca nu stie siteuri cu bancuri pe net si vrea sa rada de mesajele altcuiva cu prietenii.

| raluk27 a răspuns:

Dar el iti trimite mesaje de genul asta? Daca nu, opreste-te. E genul caruia ii place sa-i sufli tu in fund si sa-l bagi in seama. Nu face asta, ca o sa-l inveti asa, iar cand o sa iti doresti sa primesti si tu astfel de dovezi, o sa se fofileze si atunci ai sa fii dezamagita. Spune-i ca ii trimiti astfel de mesaje doar ca raspunswinking O sa inteleaga el. Si de unde stii ca nu sta cu niste idioti si rade pe seama mesajelor tale ("mama, ce disperata e asta dupa mine")?

| John90 a răspuns:

Ce rost are sa va mintiti? ce rost are sa spui niste cuvinte daca nu simti ce spui...