| AureliaBEST a întrebat:

iubitul meu este casatorit si aceasta castorie scartie ea a aflat de noi si este cam naiva in sensul ca ce o minte el crede tot. Nu stiu ce se intampla mi a promis ca va fi cu mine pentru totdeauna sa am rabdare imi vorbea frumos era tot ok pana cand dintr-o data s-a schimbat in rau cu mine este f rece imi vorbeste ca la o straina se poarta la fel de straniu nu-mi mai da smsuri frumoase cum ma alinta imi da ton ocupat cand il sun imainte il sunam si rasp imediat acum e altul. Imi zice ca eu i-am vrut raul si vorbele frumoase care mi le zicea odata le va zice cand voi merita dar sunt nevinovata nu stiu ce are cu mine. Nu-l inteleg pentru ce tot vine la mine ma tot suna daca se comporta asa? L am rugat sa mi zica ce are e gand cu noi doi si tace nu zice nimic. Atat spune ca vrea sa fie bine si sa nu l mai acuz ca are pe alta, ca are treaba cu nevasta etc. Am ajuns la disperare acum ma duc sa ma tratez la psihiatru pentru el. L AM AJUTAT ATAT DE MULT ATATEA SACRIFICII AM FACUT PT El si iata rasplata lui. Mi a zis ca a jucat teatru cu mine apoi zice altceva. Nu stiu ce sa mai cred e ffff schimbat! Am trecut peste o faza ca intr-o dimineata o anume camelia i-a dat sms lui si din cearta a noastra el mi a trimis mesajul din greseala care era dat catre aceasta femeie care este si maritata mie la dat. Un amanunt el era plinut si dintr-o data a slbit f mult are grija de cum arata imbracat la patru ace figuri de vagabontel. Acum cand tot ii zic spune ca sunt doar nimicuri si sa termin dc vreau sa fie ok. Eu ii dau mesaje nevestei lui sa si vada de treaba ei ca si ea are altul din spusele vecinilor dar nu spune nimic tace i am dat n smsuri ei si nimic nu da nimic. Voi ce credeti de el si de tot? Eu am ajuns la saturatie.

15 răspunsuri:
| Lexy ♥ a răspuns:

Sti ce iti meriti soarta asa iti trebuie daca ai aceptat sa umbli cu un barbat insurat.Ce asteptari aveai de la el daca isi insela nevasta cu tine? Adica daca gandeai un pic mai mult nu faceai nici tu asa ceva.Sunt barbati o groza pe lume si ghici ce din toti tu ti-ai ales unu insurat ti-a placut rolu de amanta si sa fi mintita frumos si acum faci mai rau decat nevastasa.Lasa-l in plata domnului si cauta.ti pe altcineva.Nu stiu de ce iti place rolul asta asa de a fi a 5 roata de la caruta dar ma rog faci cum crezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine, ai gresit de doua ori:si legal si sufleteste.De ce ai incercat sa ei ce nu era al tau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu sotia si sai raspundeti lu camelia aia ca e nesi si ca cum poate sa va strice viata la aman2a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, nu fi naivă.
Dacă a inșelat-o pe ea cu tine, ce te face să crezi că nu te va inșela pe tine cu alta?

Dacă vrei să-ți fie bine, vezi-ți de viață, nu te mai incurca cu ce nu-i al tău și nu mai pofti la ce nu ți se cuvine.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Cred ca tu ar trebui sa iti gasesti un barbat necasatorit si mai cred ca ai facut o greseala enorma trimitandu-i mesaje sotiei lui. Si mai gresesti si prin faptul ca il bati la cap, il intrebi mereu ce are de gand. Tocmai pentru ca ai ajuns la saturatie, ar fi bine pentru tine sa te desparti de el si sa iti vezi de viata ta. Presupun ca el este cu ceva ani mai mare decat tine si sansele ca el sa divorteze pentru tine sunt minime, asa este mereu. Ei spun ca vor divorta, dar in realitate majoritatea nu au de gand sa faca lucrul asta. Faptul ca si ea are un amant, nu inseamna decat ca probabil ei doi au ajuns la concluzia ca desi casatoria lor nu mai functioneaza, sa nu se desparta, dar sa isi "refaca" viata cu alte persoane, dar sa ramana casatoriti din punct de verede legal. Probabil ca sunt la mijloc interese materiale sau copii sau alte lucruri.
Ince ceva: tie ti-ar place, daca ai fi maritata, sa vina o alta femeie si sa incerce sa te desparta de sotul tau?

| TiffanyღBJ a răspuns:

Vad ca ai 37 de ani, cu 7 ani mai mare decat mine..deci esti femeie in toata firea, nu mai esti un copil, ar trebui sa stii mai bine. Nu iti mai irosi viata in relatia asta fara viitor.

| roxaa15 a răspuns:

Asa iti trebuie, nu te supara ca iti spun da voi spargatoarele de case cu se zice asa ar merita sa patiti si voi.Totul in viata se plateste, si ai sa simti si tu cum e cand crezi ca omul de langa tine e doar al atu si vine o nemernica sa-si bage coada.

| AureliaBEST explică (pentru roxaa15):

Scumpa nu jigni ei sunt vinovati nu noi femiele ce cauta dc au familie? dc era serios nu fc asa ceva nu crezi? si ea nevastasa s-a bagat pe noi doi eram prieteni iubiti apoi s-a casatorit cu ea de ce? ea e o tarfa nemernica nea stricat reletia pana sa se casatoreasca cu el. deci nu judeca gandeste si apoi jigneste...

| anonima3389 a răspuns:

Lol.atata timp cat ai acceptat sa fii cealalta femeie din viata lui trebuia sa te astepti cumva la comportamentul asta din partea lui.de ce te multumesti c putin si nu-ti gasesti un barbat care sa fie intru totul al tau?

| xxs22 a răspuns:

Tu te bagi in familiile altora si tot tu te plangi? pai ai un tupeu maxim mai femeie. tu ai ajuns la disperare? dar nevasta sa ce sa mai zica saraca? si ne mai intrebam de ce exista atatea divorturi? din cauza femeilor ieftine ca tine care sunt folosite ca un WC public sau ce credeai k te -a lua de nevasta? naiva esti tu draga nu nevasta sa

| AureliaBEST explică (pentru xxs22):

Am cerut pareri nu sa fiu jignita si spre binele meu ne am casatorit asa ca tu esti un wc si nevastasa este o tarfa se culca cu prietenul lui asta e fameie? si nu mai judeca ca nu esti tu in stare sa faci asta? ok? tot eu sunt vinovata? dar el ca la mancat in p...a cea cautat iata a gasit eu ca nevasta si vom avea si un copil.

| xxs22 a răspuns:

Tu, tu esti o proasta proasta mi e greata de persoane ca tine prin rasp tau se vede cat poti fi de proasta pai u ai cerut sfaturi mai fatuca ce ai gandit k te a aplauda lumea? duremar capu de maritatu tau rolling on the floor)da ce s eu sa te educ pe tine daca mata nu o facut-o

| Filomena24 a răspuns:

Sincer nici nu m-am obosit sa citesc tot textul...trebuia sa te astepti ca se va desparti de tine din moment ce i-a facut asta sotiei sale, chiar daca scartaia relatia trebuia sa se departa de ea si dupa sa isi refaca viata...si daca inca nu s-a despartit de tine, fii sigura ca o va face! Cat despre tine, te-as intreba ce a fost in capul tau cand ai acceptat sa fii cu el.

| lolicik a răspuns:

Scuze ca iti spun dar poate ai primit ceea ce ai facut si tu la randul tau ai destramat o familie asa cum el se comporta urat cu nevasta lui dupa ce te-a cunoscut pe tine asa se comporta si cu tine daca si-a gasit pe alta asta parerea meahappy

| marulverde01 a răspuns:

Cica cealalta e naiva si crede tot ce zice el, de parca tu ai fi altfel laughing