| denisa_7853 a întrebat:

Iubitul meu m-a inselat cu o ala fata dar aceea fata era ceam mai buna prietena. Iam prins la mol sarutunduse. viata mea e mai rau.Imi vine sa fac sa nu mai exist pe planeta.
Ce sa fac?

10 răspunsuri:
| alex101296 a răspuns:

Bun...da-mi mai multe detalii! esti cu el de mult.te implici in relatie! il iubesti?!

| alex101296 a răspuns:

Dami mai multe detalii! il iubesti.te implici in relatie.sunteti de mult impreuna?

Răspuns utilizator avertizat
| alina44 a răspuns:

Ce sa faci...sa-i uiti pe aman2. sa realizezi ca ai avut incredere in 2 persoane care nu merita nimic din ceea ce ai putea oferi tu. Fii indiferente, viata merge inainte. arata`le ca nu`ti pasa. LA un moment dat aman2 or sa regrete ca te`au tradat. Sper ca tu atunci sa fii implinita, sa fii departe de evenimentu` asta.Imi pare rau ca s.a intamplat asa.situatiile astea sunt cele mai nasoale.Sunt sigura ca o buna perioada nu vei mai avea incredere in nimeni...pare rau. succes in viitorlove struck

| Daniella a răspuns:

In primul rand, merita sa ii dai papucii.Asa ceva nu se face, nu conteaza daca ai o relatie de lunga durata, sau scurta durata.Practic,si prietena ta te-a inselat.Ai grija ca sunt foarte multi oameni prefacuti.In locul tau,nu as mai vorbi cu niciunul, pe pamantul asta baietii sunt cu miile, la fel si prietene happy

| Picasso a răspuns:

Pai asteapta laughing mai sunt n baieti laughing nu s-au terminat baietii,ca e el mai chipes,simpatic,si etc,mai sunt si altii pe care nu i-ai cunoscut inca asa ca fa bine,uital,sau ramanetzi amici,si o sa treci si peste asta! Gandeshte-te ca nu te maritzi de pe acum tongue, mai ai de trecut prin viata! Apropo si opusul dragostei nu este ura, ci indiferenta!

greece12
| greece12 a răspuns:

E un cosmar, ai pierdut dintr-un foc doi oameni f importanti pentru tine, si iubit si prietena.Nu ma mir ca te simti asa.Ce sa faci? Sa ii scoti si tu din viata ta, complet.Stiu ca suferi si ca nu poti, dar trebuie.Intotdeauna viata ne incearca, intr-o multime de moduri.Vei fi mai puternica si vei fi mai precauta dupa ce durerea se va stinge.Nici iubitul tau nu te-a meritat din moment ce s-a incurcat cu prietena ta si nici prietena ta nu-ti era prietena, era un sarpe ocrotit la sanul tau.Calca-ti pe inima si inainteaza, maine va fi mai bine.Iesi cu alti prieteni,asculta muzica,fa fotografii,deseneaza, citeste, fa orice sa uiti.Lasa durerea sa iasa din tine, nu o strange in sufletul tau.Si,mult noroc! Pa, pa!

| NoSmile a răspuns:

Ufff,gandeste-te care au fost factori care l-au determinat sa se sarute cu prietena ta. poate a fost o simpla greseala si acum o regreta.iar daca ti-a furat iubitul nu cred ca iti era prietena. uite,sunt intr-o situatie asemanatoare,tin mult la tipa aceea,insa pe el il iubesc, si ma doare cand nu e langa mine, asa ca accept situatia cum e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ti-am spus ca avatarul tau nu lasa loc de comentarii, mi-ai dat un "stupid" laughing Continui sa cred ca esti o mincinoasa patologica, cu slabe sanse de a reusi in viata altfel decat practicand cea mai veche meserie din lume. Dar, ce mai stai, grabeste-te! Frumusetea-i trecatoare.

| mihaibr11 a răspuns:

Mai du-te la scoala, asta sa faci!