| Giulyana_Giuly_1991 a întrebat:

Iubitul meu o sa doarmă la mine pentru prima data si nu vreau sa facem nimic (înțelegeți voi).
Am emotii..adică sper sa fie totul perfect in casa, sa îl servesc cu suc si cu prăjituri. Si, o sa ma strofoc sa fie totul bine.
Mentionez ca ai mei nu sunt acasa si ca voi fi singura cu el.
Vreau niste sfaturi..cum să mă comport cat mai natural si ce ar mai trebui să fac? Avem 16 ani amandoi. Sunt încă virgină si clar nu vreau sa se întâmplă ceva mai mult.

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Aww, primul dormit impreuna, so sweet. Nu mai planifica atat lucrurile ca dupa o sa fii prea incordata si stresata si o sa strici toata seara. Pur si simplu fa-i curat prin casa, spala-te si tu ( laughing ), pregateste suc si prajituri sau ce mai vrei tu sa servesti, eventual si ceva de mancare sau comandati o pizza si aia e, vedeti voi ce faceti, lasa totul sa fie spontan, si in caz de te razgandesti, neaparat protectie sa nu vii sa ne intrebi dupa daca poti sa ramai gravida ca ati facut-o fara laughing)

| Giulyana_Giuly_1991 explică (pentru Adry05):

Nu,n-o sa ma razgandesc: )
O sa incerc sa fiu relaxată

| Violleta2022 a răspuns:

Ideal ar fi sa nu doarma la tine, ca riscati sa va "jucati" mai mult decat trebuie, ajungand sa va excitati si sa regretati lucrurile pe care sunteti etntati sa le faceti atunci.
Daca nu vrei sa ai regrete toata viata, evita sa stati singuri.
Oricum, asta este un test de incredere, la care te supun parintii tai, fara sa stii!

| corbulalbrosu a răspuns:

Asa cum ti-a raspuns si userul @Dismally, se pune intrebarea daca iubitul tau este constient de faptul ca v-a ramane cu ''outele''... intregi? big grin Ar fi indicat sa-i spui din timp pentru ca dezamagirea lui sa fie totusi suportabila. Multa sanatate!

| Andreeush a răspuns:

De ce vine să doarmă la tine?
Nu are casă? laughing

| Sofer a răspuns:

Cate luni de relatie aveti? Si cati ani are iubitul tau? Dorinta o sa fie mare de a face ceva daca dormiti amandoi laughing si dimineata surpriza sa va prinda ai tai rolling on the floor)

| Giulyana_Giuly_1991 explică (pentru Sofer):

Vreo 8 luni.
Nu, ca sunt plecați mai multe zile, el vine doar o seara

| Dismally a răspuns:

Ar trebui sa il anunti si pe el, sa nu vina cu alte planuri. In legatura cu casa n-ai de ce sa-ti faci grij, sigur nu-l va interesa cum este.

| ywar a răspuns:

El vine la tine si nu te tavaleste? Pai de ce mai vine?
Vine el cu prajituri si o sticla de bautura, beti un vin bun si pe urma pe treaba frate. Ca la mondiale.

| mastadont a răspuns:

Îmi e milă de săracul băiat deja. Crezi că el vine la tine pentru suc și prăjituri? După atâta timp fără sex nu m-aș mira să te lase.

| Giulyana_Giuly_1991 explică (pentru mastadont):

Ti as da totală dreptate, dar si el e la fel de virgin: ))

| mastadont a răspuns (pentru Giulyana_Giuly_1991):

Asta agravează lucrurile, pentru el desigur. Dorința o să fie mai mare și nici nu vreau să-mi imaginez prin ce o să treacă, o să aibă niște bile mai ceva ca alea de biliard. happy
Oricum, sper să vă simțiți bine. Îți urez distracție plăcută.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Daca va incerca, pur si simplu il refuzi.
Mi se pare penibil sa-i spui dinainte laughing
"Stii ca noi n-o sa facem sex, nu?" laughing