| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Joi am avut o încercare de contact sexual, nu a decurs cum m-am așteptat pentru ca din cauza durerii am încetat, penisul a fost introdus o singură dată până la jumătate ..am sângerat după vreo 10. minute ușor și am avut un mic disconfort.Am fost protejați astăzi după ce m-am masat clitoridian am văzut o secreție cu sânge poate fi din cauza leziunii himenului de ieri?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar fi bine cand mai faci sa acordati mai multa atentie preliudului si doar in momentul cand esti f. excitata sa fie penetrarea

| Lubeni??38900 a răspuns:

Bună, da, cel mai posibil din cauza leziunii himenului, eu zic sa te penetreze 3, 4 minute până se rupe, știu, doare, trebuie sa reziști, dar sa se rupă odată ca sa scapi

| Iuliabarbu a răspuns:

Buna! Este posibil