| Ry0010 a întrebat:

La 17 ani (aproape 18)e prea devreme sa iti incepi viata sexuala? Funda happy

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

La varsta mentionata de tine nu este devreme pentru inceperea vietii sexuale.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti capabil sa-ti intretii o familie si copilasi, da!
Se presupune ca, facand sex, iti iei toate responsabilitatile ca in caz de o posibila sarcina sa faci ceea ce trebuie, adica sa te casatoresti si sa ai grija de noua ta familie, de sotie, copilas si tot.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Deci eventual în clipa în care faci sex, trebuie să te pregătești de căsătorie...cu toate că există anumite metode contraceptive, prin care se poate evita o sarcină, etc.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este varsta perfecta, mai ales daca iti serbezi majoratul prin dezvirginare. happy

| h3r a răspuns:

Faci cum consideri, asigură-te că e cu cine trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na, e chiar okay vârsta. Eu zic să fie minim 15 vârsta la care își începe o persoană viața sexuală, etc.

| UserulAnonim a răspuns:

Nu stiu daca esti baiat sau fata, eu unul mi-am pierdut-o la 16 ani, ca majoritatea.

| vlad234158 a răspuns:

Pai nu deloc e chiar tarziu

| Alexandru200000 a răspuns:

Este prea devreme eu mi-am început viata sexuala la 25 de ani (sunt fata)

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Alexandru200000):

Pe cine ai reusit sa mai pacalesti la varsta respectiva? rolling on the floor Probabil ca singurul motiv determinant pentru care s-a "sacrificat" amaratul respectiv a fost tentatia de a vedea cum arata o virgina de varsta a 2-a. laughing

| deeeaqq a răspuns (pentru Alexandru200000):

Stai aşaaaaaaaaaaaa.

Ai numele ''Alexandru2 şi mulţi de 0'' şi eşti fată? :/