| Stancuanna a întrebat:

La 2 zile după terminarea ciclului prietenul meu a ejaculat putin in mine. Am ciclu neregulat și imi vine si de 2 ori într-o lună. Este a 8 zi si nu am niciun simptom.

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ei, s-ar putea să fii puțin însărcinată. Test de sarcină.

| Stancuanna explică (pentru sadrian46):

Ma dor sânii si ma simt putin cam obosită

| sadrian46 a răspuns (pentru Stancuanna):

Acesta nu este un simptom sigur, testul de sarcină e mai concludent.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

A 8-a zi dupa ce s-a intamplat acest lucru? Pai normal ca nu ai simptome.
Asteapta sa vina perioada de ciclu, indiferent cand este ea, asteapta sa intarzie si apoi poti face un test de sarcina sa iti confirmi asta. Cam la 21 de zile dupa actul sexual.

Numai bine!

| Emilian65 a răspuns:

Sansele de a ramane gravida sunt minime.

| Sofer a răspuns:

Faci un test de sarcina.

| Alida_Maria_1988 a răspuns:

Imediat după ciclu nu rămâi, la o distanță cam de o săptămâna începe perioada fertila când poți rămâne

| Elena2021 a răspuns:

Poate nu a ejaculat și doar ți s-a părut. Așteaptă să îți vină menstruația, in 8 zile simptome nu sunt