| maryse_9270 a întrebat:

la aceasta intrebare vreau sa-mi raspunda doar fanii/fanele Angelinei Jolie: Voi ce ati facut pentru ea? adica in sensul : v-ati facut vreun tatuaj cu numele ei, cu chipul ei? Pana la urma Angie cu Brad se casatoresc?

5 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Deocamdata m-am ras in cap si mi-am tatuat numele ei, pe langa binecunoscuta faza cu recipientul cu sange purtat la gat. FUNDA?

| express11 a răspuns:

Fa-ti un tatuaj cu fata la amindoi!

| ReiVaN a răspuns:

Si ce daca iti faci un tatuaj inseamna ca ea o sa stie?
cu ce o ajuta asta?
fata aia are o gramada de bani si o doare`n pi. de faniwinkingmaturizeaza-te!

| FumezClipe a răspuns:

Nu aş avea de ce să îmi fac un tatuaj cu o femeie.Sunt fată, dăăă! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti sanatoasa! big grin