| SwEeTgIrL_1752 a întrebat:

Buna!
la mine in cart eu un tip de care imi plk mooooolt si in ultimul timp el cica a fost cu o fata pe care eu nu prea o suport iar el pe timpul relatiei nu prea ma baga in seama iar acum el de fiecare data cand vb pe mess imi trimite pupici si chesti de genu eu cred ca el nu mai e cu ea dar as vrea sa sh daca ma plk imi poti da o opinie?

Răspuns Câştigător
| cryssa a răspuns:

Da, cum zicistraight face

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înainte de a avea o relație de prietenie cu el află dacă are sau nu prietenă!
Gesturile de pe mess sunt inofensive, le poate face foarte bine și cu prietena lângă el râzând de tine! La asta te-ai gândit? Se poartă bătaia de joc în astfel de conjuncturi.
Pa, pa.

| lulu_1818 a răspuns:

Bai despre cine naiba e vorba ca nu pot sa imi dau seama... unu care a avut pr dar nu stii sg daca mai are, care dracu ba? m-am prins, daca ai folosit,, cica,, e vb de babalaughing si raluca, pentru ca nu stii sglaughing

| MiniiiRaluca a răspuns:

" o fata pe care eu nu prea o suport "
Sper sa fie pe care nu prea o suportaai ***

P.S.: I'm gonna kill you, honeeey :*