| andrada a întrebat:

Buna

La noi la scl la sfarsitu semestrului dam petrecere (asa e la fiecare clasa) si la noi la petrecere a fost un baiat care seamana perfect cu Justin Bieber si toti ii spun JB2 dar de fapt il cheama David. Deci nu mai pot, sunt innebunita dupa el. Pana ca si parintii mei au observat ca e ceva cu mine. Sunt vreo 3 colege care il stiu dar nu vor sa vb cu el ca cica nu-l suporta ca e nesi si asa (el e cel mai rau de la el din clasa). Clasa lui e pe coridor cu a mea si in fiecare pauza il vad. El merge cu autobuzul cu mine (uneori) dar coboara cu o statie inainte cu toate ca merge la aceeasi scl cu mine dar nu stiu dc prefera sa mearga o statie pe jos dar nah. E asa dragut, o colega mi-a zis ca de fiecare data cand il vad parca asi fi pe alta planeta si mai am putin si salivez dupa el (lol ce penibil). Nu mai stiu ce sa fac. Aveti ceva solutii? Plz cat mai multe. Cn imi da cat mai multe solutii si care sa si mearga primeste funda. Dar plz fara "du-te la el si spune-i ce simti" pentru ca asta chiar nu pot asa ca orice altceva. MS la toti care raspundeti. Scz de categorie

Răspuns Câştigător
| UniQue_1752 a răspuns:

Nu mai fi timida, da`i de inteles ca il simpatizezi pana nu o face altcinevabatting eyelashes

6 răspunsuri:
| Muppet a răspuns:

Daca nu poti nici sa vorbesti cu el ...nu mai e nimic de facut... E foarte simplu sa spui ce simti si o sa vezi ca o sa te simti mai bine dupa aia asa ca vorbeste cu el si chiar daca nu ii spui direct ce simti dai de inteles ca esti atrasa de el. Fa tu primul pas ca s-ar putea sa tio ia altii inainte.Succes :*

| BogdanFnky a răspuns:

Fa-i ochi dulci si va fi innebunit dupa tine! Nu uita de fundabig grin

| mada1 a răspuns:

Pai cel mai bine asta ar fi sa faci. sa te duci la el si sa vorbiti. daca nu poti face asta, pune-ti o prietena sa vorbeasca ea cu el (chiar daca eu nu sunt de acord cu chestia asta ). daca nu ai pe cine pune sa vb, incearca sa-i atragi atentia.

| emodoll666 a răspuns:

Eu una nu prea inteleg: il placi pentru persoana care e sau pentru ca seamana cu o celebritate? Colegele tale zic ca e nesi si cred ca mai intai ar trebui sa il cunosti mai bine si sa vezi daca e asa cu adevarat.Chiar daca e dragut (eu nu prea vad nimic dragut la JB, fara suparare) nu inseamna ca se comporta dragut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun lucru pe care îl poţi face pentru a-l impresiona e să îţi dai foc şi să arzi în culori.
Pe bune.

| Dima_7306 a răspuns:

Erioja