| andrada a întrebat:

Buna
la ora de rom. nea mutat cu baietii si mie imi place de baiatul cu care stau acum (adica numi placea de el dar acum m-am indragostit de el) si cred ca si lui ii place putin de mine dar nu stiu cum sa fac sa faca el primul pas. adica nu vreau sasi dea seama ca-l plac dar vreau sa fac ceva ca sa il faca pe el sa faca ceva. (daca intelegeti ce vreau sa spun) maine avem iar romana si in fiecare ora imi vine sa lesin cand sta in banca cu mine. plz helpce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Privestel in alt mod si o sa isi dea seama ce are de facut.
daca nu ia tu masuri!
daca tot nu mergestraight face
atunci inseamna ca nu e pentru tine
eu am suferit dupa un baiat pe care il placeam enorm![ps : in clasa a 5a, acum sunt a 8a :-ss examencrying. whatever]...si baiatu ala nu a vrut cu mine. si am fost ranita si suparata 2 ani de zilee!
iar dupa mi-a venit mintea la cap big grin. si am realizat ca era prea copilaros pentru mine
sper ca te-a ajutat raspunsul meu
bye
va pup pe toti >big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paiteoretic... trebuie sa intri in mintea lui laughing Si de ce sa faca el primul pas? Pune si tu mana pe mana lui, vezi cum reactioneaza daca isi ia mana asta e...

| TabooR a răspuns:

Pupal pe obraza, mai bine sau spune-i la ureche fi atenta la comportamentul lui si iti vei da seama daca te place poateca e putin rusinos si se teme ca tu nu-l placi arati macar o mica parte sa aiba in ce sa creada